Condominio Deck 12
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken |
| Zwembad Buitenzwembad | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Sportactiviteiten Golfbaan |
| Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
8-slaapkamer Condominio Deck 12 Puerto Vallarta is op ongeveer 400 meter verwijderd van Walmart en op 5 km van de luchthaven Licenciado Gustavo Diaz Ordaz. Dit appartement met een zonneterras is net om de hoek bij Galerias Vallarta Shopping Mall gelegen.
Het appartement is op 10 minuten rjden van de Vuurtoren El Faro, en op 6 km van de Kerk van Onze-Lieve-Vrouw van Guadalupe. Het dorp Quimixto ligt op een klein stukje lopen van de accommodatie.
Condominio Deck 12 biedt een kitchenette met alle benodigde toestellen. De Francisco Medina Ascencio y Avenida De las Aguilas bushalte is op 550 meter afstand. U kunt gebruikmaken van een wellnesscentrum, dus het is gemakkelijk om uw trainingsroutine vol te houden.
- Locale bezienswaardigheiden
- La Isla1094 km
- Baai van Banderas2249 km
- El Eden3867 km
- Canopy Bay2638 km
- Galeria Colectika4678 km
- Noble Corazon by Saite Casa Agavera4614 km
- Puerto Vallarta Boulevard4086 km
- Mercado de los Mangos2524 km
- Indignia4497 km
- Luchthavens
- Luchthaven Licenciado Gustavo Diaz Ordaz6 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Kluisje
- 24-uursreceptie
- VIP in- en uitchecken
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Rookdetectors
- Brandblussers
Horeca
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Ligstoelen
- Casino
- Zonneterras
- Tuin
- Fitnesscentrum
- Golfbaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Tuinmeubelen
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Condominio Deck 12?
Gasten van Condominio Deck 12 kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Vuurtoren El Faro, op een afstand van 2 km. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het dorp Quimixto (1 km) en de Kerk van Onze-Lieve-Vrouw van Guadalupe (6 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Condominio Deck 12?
Het duurt 20 minuten lopen om van Condominio Deck 12 naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Condominio Deck 12?
De prijs van het boeken van Condominio Deck 12 is $94. - ❓
Vind ik een parkeerplaats in Condominio Deck 12?
Gasten van Condominio Deck 12 kunnen profiteren van een privéparkeerplaats die ter plaatse is gelegen.